Mikołajki szkolne

6 grudnia po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. W tym roku Mikołaje razem ze Śnieżynkami obdarowywały maluchy, jak i starszych uczniów czekoladowymi gwiazdorkami.
Aby otrzymać słodki upominek chłopcy mieli za zadanie przeskoczyć przez rózgę, natomiast dziewczynki całowały Mikołajów w brodę. Śnieżynki odbierały od klas słodycze na akcję  "Serduszko za Serce". Każda klasa wzamian za pomoc potrzebującym otrzymała serduszko.
Ten magiczny dzień umiliła wszystkim świąteczna audycja podczas, której l  płynęła muzyka o tematyce świątecznej. 6 grudnia był w naszej szkole dniem pełnym szczęścia i radości, a możliwe
to było dzięki uprzejmości Rady  Rodziców działającej przy ZSPiG w Krobi, która ufundowała słodkości dla uczniów.