V-ce Mistrzostwo Powiatu w mini piłce siatkowej dziewczyn.

W środę 26 lutego odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej, w których udział wzięło pięć drużyn ( z Bodzewa,  Gostynia, Piasków, Pudliszek i Krobi ). Wyniki poszczególnych meczów pokazują, jak bardzo był to wyrównany turniej. Na 10 spotkań połowa rozegrana była w tie-break’u. Obserwując zaangażowanie naszego zespołu, nie tylko podczas turnieju ale również na treningach, mam nadzieję, że w kolejnych latach dziewczyny będą godnie reprezentowany naszą szkołę podczas rozgrywek siatkarskich, czego im serdecznie życzę.

Reprezentacja szkoły:

Hądzlik Adrianna, Andrzejewska Maria, Frączek Julia, Jeż Weronika, Frączek Wiktoria, Gorzkiewicz Bernadeta, Sorbicka Alicja, Konczewicz Zofia, Kempa Natalia, Junkert Weronika.

Gratulujemy.

Wyniki spotkań