Spotkanie z EKONOMIĄ

Dnia 26.11.2014r. odbył się w Bodzewie Konkurs Matematyczno-Ekonomiczny “Spotkanie z Ekonomią” pod patronatem Banku Spółdzielczego w Gostyniu. Był to konkurs powiatowy przeznaczony do uczniów gimnazjum, do którego zgłosiło się 9 drużyn.Konkurs miał na celu rozwijanie uzdolnień matematycznych i rozpowszechnianie wiedzy bankowej.

Uczniowie gimnazjum w składzie: Monika Lisiecka kl. II, Andrzej Szal kl III, Nikodem Puślednik kl III, Kacper Linkowski KL III  dzielnie bronili honoru  naszej szkoły. Niestety w dogrywce o III miejsce przegrali z gimnazjum w Piaskach.

Nie zawsze jednak najważniejszy jest wynik. Uczniowie świetnie się bawili, poszerzyli swoją wiedzę, zawarli nowe znajomości.

Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu “Spotkanie z Ekonomią” z Bodzewa za podtrzymywanie tak szlachetnej tradycji.

Nauczyciele matematyki Gimnazjum w Krobi.