Drukuj
Odsłony: 1024
Turniej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”
Finał Wielkopolski – Grodzisk Wlkp., dnia 11 i 13 kwietnia 2015 r.

W tegorocznym finale Wielkopolski turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” naszą szkołę reprezentowały aż trzy drużyny: chłopcy w kategorii U8 (1 klasa SP), chłopcy U10 (3 klasa SP) oraz dziewczęta w kategorii U10. 
W sobotę 11 kwietnia na boisku w Grodzisku Wlkp. grała najmłodsza drużyna, która ostatecznie uplasowała się na drugim miejscu w swojej grupie. Starsza reprezentacja piłkarzy również zajęła drugie miejsce w grupie, wygrywając z SP Wiatrowo 7:0, SP Rozstarzewo 7:1 oraz przegrywając z SP 1 Poznań 1:3. Jak się później okazało ta szkoła była najlepsza i została mistrzem Wielkopolski w tej kategorii wiekowej. Tego samego dnia, 13 kwietnia 2015 r., przy bardzo silnym wietrze doskonały występ zaliczyła drużyna dziewcząt w kategorii U10. Rozpoczynając remisem 1:1 z SP Kluczewo, zwyciężając SP Odolanów 10:0 oraz SP Luboń 2:0, piłkarki wygrały grupę     i awansowały do półfinału. Tam dzielnie grały z rówieśniczkami z Krotoszyna, pokonując je 2:1. Niespodziewanie znalazły się w finale. Ten mecz, będący rewanżem za spotkanie grupowe,  był bardzo wyrównany. Ostatecznie, po zwycięskiej bramce Kornelii Kaczmarek, reprezentantki ZSPiG Krobia wygrały i zdobyły tytuł mistrzyń Wielkopolski. Ponadto bramkarką turnieju została wybrana nasza reprezentantka Zuzanna Sojka. Wielka radość         i perspektywa udziału w finale ogólnopolskim turnieju „Z podwórka na stadion  o puchar Tymbarku” w Warszawie w dniach 30.04.-2.05.2015 r.
Gratulujemy wszystkim piłkarzom i piłkarkom, reprezentującym szkołę w Krobi w finałach Wielkopolski w Grodzisku Wlkp. Życzymy jednocześnie udanych meczów w Warszawie.
Dziękujemy za pomoc i wsparcie w tegorocznym turnieju następującym osobom:                       p. Krzysztofowi Jankowiakowi (prezes LZS Krobianka Krobia), trenerom p. Łukaszowi Dudzie i p. Łukaszowi Walczakowi, p. Dawidowi Kaniewskiemu, Radzie Rodziców oraz rodzicom.
Chłopcy U8
1.      Dawid Staśkiewicz
2.      Mateusz Lisiecki
3.      Kacper Chudy
4.      Jakub Wieczorek
5.      Antoni Pawlak
6.      Jakub Bąk
7.      Bartosz Domaniecki
8.      Tymoteusz Kaniewski
9.      Kacper Kaczmarek
Chłopcy U10
1.      Michał Hajduk
2.      Paweł Sarbinowski
3.      Wiktor Skorupka
4.      Patryk Wieczorek
5.      Adam Hoska
6.      Antoni Kuźnik
7.      Marcin Marciniak
8.      Patryk Włudarczyk
9.      Kamil Dykcik
Dziewczęta U10
1.      Kornelia Kaczmarek
2.      Zofia Kubiak
3.      Martyna Talarczak
4.      Zuzanna Chuda
5.      Antonina Tajbel
6.      Weronika Szlachetka
7.      Julia Cichosz
8.      Daria Glura
9.      Inga Taciak
10.  Zuzanna Sojka